Emre Çağman
Her tasarımın bir hikayesi vardır.

Stratejisi olmayan yaratıcılığa “sanat” denir, stratejisi olan yaratıcılığa ise “reklam”. (Michelangelo)

HAKKINDA

Kariyerim boyunca hep yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalıştım. Tutku ve coşku ile her işimi sonuna kadar götürerek ayrım bırakmamak için elimden geleni yaptım. Bazen başarılı bazense başarısız oldum. Ama en önemlisi o süreç içinde bulunmaktı. Her şey bir tecrübe katar hayatınıza ve o tecrübelerle şekillenir hayatınızın geri kalanı. Ben her işimden bir şey öğrendim. Her yaptığım şey diğerinin temelini oluşturdu. 

Öğrenmeyi çok seviyorum. Hayatta okadar farklı alan, kültür ve insan varki hepsine zamanımız olmasada öğrenebildiğim kadarını öğrenmek istiyorum. Ama en önemlisi kendi işimi tam bilmek istiyorum. Grafik tasarımın bana her zaman farklı ve güzel gelmesinin sebebi öğrenmenin kapısı olarak gördüğümdendir. Sadece bir alanla sınırlı değil her alanı konu edinebilir her şey hakkında detaylı bir AR-GE yapmanız gerektiğinden hem kendi alanınızda gelişiyor hem de diğer konularla, alanlarla ilgili bilgiye sahip oluyorsunuz.

Grafik tasarım ile ilk tanışmam lise 3. sınıfta oldu. Seçmeli ders olarak verilmişti. Aslında daha önce (çocukken) izlediğim bir film karesi çok ilginç gelmişti ve grafik tasarıma karşı ilgim oluşmuştu. Bu ilginin sonucu bu noktaya kadar geldi :)

Öğrenmek güzel şey vesselam.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
İnstagram
Behance
Linkedin
Pinterest
Tumblr
İletişim
Phone / Telefon : +90.5458909999
Email / E-Posta : mail@emrecagman.com